Już w maju - PRAKTYKA DLA STATYSTYKA

Zapraszamy na dwudniowe warsztaty „Praktyka dla statystyka – badania z obszaru zdrowia”, podczas których zdobędziesz praktyczne umiejętności w zakresie stosowania narzędzi statystycznych, programistycznych oraz narzędzi promocji badań z obszaru zdrowia.

Statystyczne pigułki filmowe

W ramach pracy w projekcie Nauka dla społeczeństwa zespół naszej katedry utworzył cały zestaw krótkich filmów - 5-minutowych pigułek o tematyce statystycznej oraz dotyczących zarządzania literaturą.

Webinaria - Nauka Dla Społeczeństwa

Statystyka w naukach o zdrowiu - seria webinariów Zapraszamy na cykl godzinnych webinariów, które odbędą się online poprzez platformę MS Teams.

Warsztaty - Nauka Dla Społeczeństwa

Trwają zapisy na nieodpłatne, stacjonarne warsztaty z analizy danych ! Zapraszamy wszystkich studentów, doktorantów i naukowców z uczelni wyższych i innych jednostek naukowych.